Каталог статей
Дизайн спальні
Зі спальнею важко придумати що-небудь нове. У спальні повинні бути хороші щільні штори, відсікають все світло і цікаві погляди з вулиці чи з будинку навпроти. Якщо спальня відносно велика, для зберігання речей і білизни можна використовувати шафу-купе, це і зручніше і дешевше, ніж звичайна платтяна шафа. Ну а вже якщо немає можливості застосувати і цю технічну новинку із-за браку місця, то треба подумати, як його звільнити.
Якщо у Вас є велике двоспальне ліжко, яка Вам подобається, і Ви не збираєтеся від неї відмовлятися, то варто спробувати і ліжко зберегти, і виграти життєвий простір. Ліжко в спальні повинна бути розташована так, щоб їй було зручно користуватися обом сплячим на ній людям.
Спробуйте найнесподіванішим чином розгорнути ліжко, наприклад, поставити узголів'ям у кут (тобто майже по діагоналі). Тоді до ліжка можна буде підходити з двох сторін і за узголів'ям виникає (нехай навіть невелика) площа, на якій можна організувати сховище речей - поставити невеликий комод, а в кращому варіанті кутова шафа. Можна придбати нове ліжко, з піднімається матрацом. У таких ліжках Підліжковий простір являє собою свого роду сховище для безлічі речей. Якщо кімната мають форму довгого і вузького пенала, таке витягнутий простір кімнати просто проситься, щоб його розбили на дві зони зниженням стелі.
Якщо осмислити витягнутий простір такої кімнати, то може виявитися, що вигідно виділити 1,5 метри довжини кімнати і переробити в гардеробну. Така гардеробна додасть кімнаті більш квадратні розміри, а в квадратній кімнаті, хоч і невеликий, людина відчуває себе набагато комфортніше, вона здається просторіше, ніж рівна їй за площею прямокутна. До того ж така гардеробна дозволить прибрати з кімнати всі шафи і комоди, тому що місткість у неї набагато більше. А забравши з кімнати всі шафи, Ви абсолютно точно відчуєте, що кімната стала просторіше (хоча насправді це зовсім не так). Також можна спробувати розділити простір спальні чисто візуально "напівпрозорої" перегородкою, на якій можна розмістити навіть телевізор. Така перегородка, правда "з'їсть" частина природного освітлення, але в спальні денний яскраве світло і не потрібен. Кімната в результаті розділиться на дві зони - на добре освітлену робочу і прітемненную спальну зону, таке зонування може допомогти створити відчуття затишку в домі. Ще можна спробувати влаштувати занижену зону стелі над ліжком. За хорошої якості монтажу та оздоблення Ви будете відчувати, що спите під балдахіном. Але заниження стелі в спальній зоні завжди потребує дуже обережного підходу. Тут потрібно подумати вже не сім, а набагато більшу кількість разів, інакше почуття комфорту, що просто необхідно в спальному приміщенні, буде зруйновано і Ви станете погано спати ночами. При бажанні зонування квартири можна підкреслити підлоговим покриттям. Так, в передпокої покриття повинне легко митися, а в спальній зоні краще використовувати якесь м'яке покриття. І останнє, про що треба сказати - це стилістична єдність інтер'єру спальні, саме воно повинно об'єднувати навіть несумісні на перший погляд дрібниці, зв'язувати в єдиний і неподільний клубок всі предмети.
|
Категорія: Різновид дизайнів | Додав: Ksusha (15 Травня 2011)
|
Переглядів: 792
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|